Barvení vlasů

Barva vašich vlasů může časem ztrácet lesk a zdravý tón. S naší profesionální péčí vám dokážeme pomoci. Změnit barvu vlasů, nebo oživit vaši vlastní je pro nás hračka. Naši kadeřníci se pravidelně zúčastní školení a znají perfektně novinky i trendy v oblasti barvení vlasů. Variant, jak udělat vaše vlasy opět krásné, lesklé a zářící zdravým, je mnoho.

Přijďte se k nám poradit, nebo s rovnou objednejte a buďte krásnější než kdy dříve.

K barvení používáme barvy Redken a Londa. Je také možnost využít tzv. desetiminutovou barvu. Technik pro barvení vlasů je celá řada a my vám rádi poradíme, která se pro vaše vlasy a vaše přání hodí nejvíce. Nejčastěji se barva využívá ke změně vaší přírodní barvy vlasů, nebo se aplikuje pro zakrytí šedin.

Naše barvy jsou tvořeny vyvíječem a barvícím krémem. Zvolit můžete barvu smývatelnou, která se bude postupně vymývat, nebo barvu permanentní – trvalou. Vedle klasických barev na vlasy se čpavkem používáme i takové, které čpavek neobsahují.

Mezi oblíbené techniky barvení, které vám můžeme nabídnout, patří Balayage, Ombré, Sombré, Baby light a mnoho dalších. Podrobnosti o těchto způsobech barvení si můžete přečíst níže na našich stránkách.

Pokud k nám přijdete změnit barvu vlasů, nebo oživit svou původní, vyhraďte si minimálně 30 minut času – bez střihu a úpravy.

Ceny za přeliv a barvení se vždy odvíjí od náročnosti a od množství spotřebovaného materiálu, jinak řečeno od délky a hustoty vašich vlasů. Za přeliv zaplatíte od 530 Kč, barvení pak začíná na 610 Kč.

Toužíte oživit svou korunu krásy, nebo chcete zcela změnit barvu a styl? S námi to půjde lehce. Přijďte se k nám poradit a vychutnat si naši péči.

Techniky pro zesvětlování a barvení vlasů

Technik pro barvení a zesvětlování vlasů je celá řada. My vám poskytneme následující:

Balayage

V posledních letech se většina žen od výrazných barev a melírů navrací k přirozenosti. Chce obarvit vlasy tak, aby vypadaly co nejvíce jako jejich vlastní barva, ale zároveň měly šmrnc, styl a působily zdravě. Není divu, že se díky tomuto trendu stala snad nejoblíbenější technikou barvení vlasů právě Balayage. Vychází z francouzského slova „balayer“, což znamená zametat. Zatímco u běžného melíru se jednotlivé prameny pečlivě oddělí, nabarví a zvlášť zabalí do fólie, balayage funguje trochu jinak. Prameny se drží pouze v ruce a barva se na ně nanáší štětcem, jako byste zametali. Barevné přechody proto nejsou ostré a působí mnohem přirozeněji než u klasického melíru.

Cena za balayage se pohybuje od 600 Kč výše.

Balayage

Ombré

Ombré (můžete se setkat i s názvem dip dye) je technika zesvětlování vlasů určená primárně pro brunetky. Touto metodou se zesvětluje spodní část vlasů, zatímco vrchní část zůstává tmavá. S ombré technikou bude barevný přechod výraznější, než svěží a přirozený s balayage. Barvu neaplikujeme po celé délce vlasů, ale pouze od uší směrem dolů. Tím dojde k zajímavému efektu zesvětlení spodní části a účes získá svěží nádech.

Za ombré zaplatíte podle náročnosti barvení od 650 Kč.

Sombré

Zatímco ombré vytvoří výrazný barevný přechod – od kořínků vlasů až po konečky to může být až šest odstínů, sombré je jeho jemnější variantou a je vhodný i pro blondýnky. Barevný přechod zde tvoří jen tři odstíny. Název techniky vychází z anglického „soft“ ombré tedy v překladu jemné ombré – mírnější zesvětlení vlasů.

Cena sombré je od 650 Kč.

Melír

Snad nejznámější a stále velmi oblíbenou technikou barvení vlasů je melír. Je to další z technik, která může pomoci zdůraznit přirozenost vašich vlasů, stejně jako ji zcela změnit. Zvolit můžete melír v přírodních tónech, méně výrazný, ale také melír z více výrazných barev najednou. Ty se mohou nanášet po celé hlavě, nebo jen v přední části, v ofině apod.

Melír se tvoří tak, že naši kadeřníci oddělí postupně jednotlivé prameny vlasů, na ty nanesou barvu a zabalí je do fólie. Přechody mezi barveným pramenem a barvou ostatních vlasů mohou být proto výrazné i jemné. Záleží na tom, jaké barvy a tóny zvolíte.

Cena melíru se odvíjí od náročnosti, hustoty a zvolených barev. Začíná na 650 Kč.

Melír

Mikromelír

Zatímco klasický melír pracuje se širšími barvenými prameny, u mikromelíru tvoříme pouze tenoučké pramínky, které jsou hustěji aplikované a vytváří dojem přirozené barvy vlasů. Používá se ve chvíli, kdy nechcete jednolitou barvu, ale zároveň chcete vlasy barevně oživit.

Bronde

Bruneta nebo blondýna? Váháte, jakou barvu vlasů zvolit? Zkuste bronde. Jedná se o současný hit v barvení vlasů, při kterém se kombinují hnědé a světlé tóny, takže výsledek vypadá, jako by si s vašimi vlasy pohrálo slunce. Tento efekt je vhodný pro ženy, které chtějí mít moderní účes a zároveň udržet dojem přirozených vlasů.

Cena za techniku bronde závisí na použitém materiálu, práci a délce vlasů. Pohybuje se od 650 Kč.

Baby Lights

Baby Lights je moderní technika melírování vlasů, kdy dosáhnete zajímavého efektu zesvětlením vlasů především v oblasti kolem obličeje. Celkově tento efekt připomíná jemné světlé dětské vlásky, proto také tento vševypovídající název.

I cena techniky baby lights se pohybuje podle množství práce a materiálu, od 650 Kč.

Rosegold

Jen růžová to může být… Jistě jste si všimli, že se mezi celebritami rozšířil trend růžových vlasů. To je technika rosegold. Tato technika vytváří na vlasech růžovo-zlaté odstíny a rozzáří tak účes, který by byl jinak matný a fádní. Růžová barva se nejlépe chytá na světlé vlasy, ale to neznamená, že by tohoto efektu nedosáhly i brunetky. Pokud po takovém efektu toužíte, stačí se s námi poradit.

Chcete mít krásnou růžově zářící hřívu, jako Lady Gaga, Rita Ora nebo Sophia Turner? Objednejte se do našeho kadeřnictví.

Ceny za techniku rosegold se pohybují od  650 Kč.

Sunkissed

Také technika barvení vlasů sunkissed pracuje s blond a tmavšími tóny, které jsou většinou ve stejném poměru. Vytváří tak efekt přirozených vlasů, které vyšisovalo sluníčko. Naši kadeřníci pracují s velmi jemnými proužky vlasů, které udělají o tón světlejší, než je vaše přirozená barva vlasů. Vznikne tak dojem, jako byste se právě vrátila z dovolené od moře. Napovídá tomu i název sunkissed – sluncem políbené.

Za sunkissed zaplatíte od 650 Kč.