Nejlepší ochrana pro vlasy vystavené nejen slunci.

Vlasy, které byly či budou vystaveny slunci, soli a chloru vyžadují tu nejvyšší péči a ochranu. Každoročně v letních měsících vlasy nejvíce ohrožují právě UV paprsky a následky koupání v mořské či bazénové vodě. Proto Redken vyvinul řadu Color Extend Sun, která vlasy ochrání a umožní vám prožít ničím nerušenou dovolenou!

Šampon

Šampon

Kondicionér

Color Extend Sun

Reflective Glow

Color Extend Sun

After-Sun maska

Color Extend Sun

Informace o produktech

Color Extend Sun
Color Extend Sun šampon jemně čistí a odstraňuje zbytky minerálů, chlóru a soli, aniž by ovlivňoval barvu vlasů. Vlasy jsou svěží a hebké, mají opět svůj intenzivní lesk. Obsahuje exkluzivní Redken Interlock Protein Network a Hydra-Shield Complex. NÁVOD K POUŽITÍ: Šampon naneste na vlhké vlasy, masírováním napěňte a opláchněte vodou. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte vodou
Color Extend Sun kondicionér vlasy vyživuje, okamžitě usnadňuje jejich rozčesávání, a zároveň uzavírá povrch každého vlasu tak, aby v něm zůstaly veškeré dodávané živiny. Obsahuje exkluzivní Redken Interlock Protein Network a Hydra-Shield Complex. Vlasy zanechává jemné a zářivé. NÁVOD K POUŽITÍ: Naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlasy. Opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte vodou. Doporučuje se používat jako každodenní výživa.
Color Extend Sun Reflective Glow sprej podporuje lesk vlasů, pomáhá je chránit před nežádoucím UV zářením a brání absorpci chlóru a minerálů. Zároveň vytváří ochrannou bariéru proti mechanickému poškození např. při česání. Obsahuje exkluzivní Redken Hydra-Shield Complex s mangovým olejem pro rozjasnění barvených vlasů a vlasů vystavených slunci. INOVACE: Nová formule je vyvinuta tak, aby vlasy méně zatěžovala, a dodala jim přirozenou jemnost a lesk. Lesku je dosaženo díky speciálnímu složení přípravku nikoli pomocí přídavku třpytek. Inovovaná pumpička pomáhá přípravek nanášet v jemnější a rovnoměrnější vrstvě. Color Extend Sun Reflective Glow sprej je vhodný pro všechny typy vlasů. NÁVOD K POUŽITÍ: Důkladně protřepejte. Aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte. V průběhu dne opakovaně nanášejte dle potřeby.
After-Sun maska vlasy hloubkově vyživuje, obnovuje jejich vitalitu a zvláště pečuje o barvené vlasy vystavené slunci. Zanechává je oživené, plné energie, hebké a zářivé. Obsahuje exkluzivní Redken Interlock Protein Network a Hydra-Shield Complex. TIP: Pokud máte extrémně suché a zacuchané vlasy, použijte masku při rozčesávání ještě před tím, než vlasy umyjete šamponem. NÁVOD K POUŽITÍ: Naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlasy. Nechte působit 5 až 15 minut. Opláchněte. V případě kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou. Doporučuje se používat spolu s kondicionérem jako intenzivní výživa jednou až dvakrát týdně.

Jak to funguje

Moderní Hydra-Shield Complex váže na vlasové vlákno UVA/UVB filtry, ceramidy a mangový olej. Spolu s Interlock Protein Network (IPN) pomáhá vlasy vyživovat, chránit a posilovat, a zároveň jim dodává pružnost a lesk.

1

Účinné složky mexoryl SO a benzofenon-4 chrání vlasy před sluncem a poskytují ochranu proti UVA/UVB záření.

Mangový olej zabraňuje vysušování vlasů a obnovuje jejich ztracenou vlhkost.

Ceramidy posilují a napravují oslabené vlasy.