Dámské střihy

Zakládáme si na individuálním přístupu u každého klienta. Proto vám uděláme střih na vaše přání, ale také poradíme, jaký střih či barva se hodí k vašemu obličeji, jak vlasy oživit a jak je udržet zdravé.

V našem týmu máme zkušené a skvěle oceňované kadeřníky, kteří vám přesně poradí, v čem budete vypadat nejlépe.

Vlasy dokáže nabarvit skoro každý, ale odhadnout střih, který bude přesně sedět podle tvaru obličeje, stylu oblékání apod., to už je opravdu umění. U nás se můžete přesvědčit, že vám vybereme střih, se kterým budete maximálně spokojení.

Objednejte se k nám ještě dnes a zažijte svou krásu a pokud si stále nejste jistá se svou změnou, tak neváhejte dorazit na bezplatnou konzultaci.

Cena za dámský střih od 950 – 1150 Kč.

Dámský střih

Krátké, dlouhé nebo mikádo…

Je jedno, jak dlouhé vlasy máte. Každý střih i délka by měly podtrhovat vaši ženskost, osobitost a krásu. Pomůžeme vám najít styl a střih, který k vám sedne. Vlasy můžeme novým sestřihem oživit a dát jim nový styl, ve kterém se budete cítit skvěle.

Pokud máte představu, jak chcete ostříhat, rádi se toho ujmeme. Přesto vám poradíme, zda k vám bude vybraný střih sedět. Ne každému sluší vše. A že má stejný sestřih vaše oblíbená televizní hvězda neznamená, že bude slušet i vám.

Zaměříme se nejen na kvalitní ostříhání, ale i na barvu vašich vlasů. Používáme celou řadu způsobů, jak oživit vaši přirozenou barvu nebo ji zcela změnit.

Kvalitní a správně provedený střih vám pomůže vlasy ozdravit. Porostou rychleji a budou silnější a zdravější.

Abyste si udrželi nejen účes jako ze salónu, ale i své vlasy stále zdravé, poradíme vám, jak o ně pečovat i v domácích podmínkách.


Dámský střih – krátké vlasy
Včetně foukané a konečné úpravy

950 Kč

60 minut

Dámský střih – dlouhé vlasy
Včetně foukané a konečné úpravy

1.150 Kč

60 minut

Získejte svůj dokonalý účes s našimi profesionálními službami