Dětské střihy

I děti chtějí vypadat skvěle a my se o to postaráme!

Dětské střihy jsou poměrně specifické. Je rozdíl, jestli potřebujete ostříhat batole, dítě školkou povinné nebo již většího školáka či školačku. Od toho se odvíjí i doba stříhání a naše střihy.

U těch nejmenších zvládneme střih do 30 minut. Víme, že pro mnohé z nich je to novinka, a ne vždy jsou děti trpělivé a ochotné sedět v klidu na kadeřnickém křesle. Strojek i nůžky je mohou děsit. Proto k dětem přistupujeme individuálně, s trpělivostí a úsměvem na rtech, aby se nebály a příště s k nám do salonu těšily.

Díky našim zkušeným kadeřnicím a kadeřníkům budou odcházet a připadat si důležitě a krásně – jako malé vycházející hvězdy. Pochopí, že jít ke kadeřníkovi není otrava, ale zábava a že se pak budou mnohem více líbit.

Dopřejte jim tento zážitek.

U větších dětí už provedeme celkovou vlasovou péči – mytí, střih i konečnou úpravu. Postaráme se o perfektní účes vaší malé slečně i chlapci. Od nás odejdou s vysněným účesem i stylovou úpravou a jejich vlasy zůstanou zdravé a budou dobře růst.

Celková úprava dětských vlasů trvá od 30 do 45 minut a cena se odvíjí od jejich hustoty, délky a úprav – od 300  Kč.


Dětský střih (děti do 3 let)

Jenom střih

390 Kč / 30 minut

Dětský střih (děti 3 - 7 let)

Mytí, střih, konečná úprava

420 Kč / 45 minut

Dětský / Chlapecký střih (chlapci 7 - 12 let)

Mytí, střih, konečná úprava

450 Kč / 45 minut

Dětský / Dívčí střih (dívky 7 - 12 let)

Mytí, střih, konečná úprava. Cena se silně odvíjí od spotřeby materiálu, hustotě a délce vlasů.

550 Kč / 30 minut

Foukaná

Vlasy jsou korunou vaší krásy. Tak to říkaly už naše prababičky. A věřte, že i ony už měly fény a dělaly si foukanou. Dlouho se tvrdilo, že fén a horký vzduch vlasům škodí. Jak je tedy možné, že z kadeřnického salonu odcházíte s nádherným účesem a vlasy hladkými, lesklými a viditelně zdravými?

Je to tím, že správně provedená foukaná vlasům a vlasové pokožce prospívá. Pokud je pokožka vlhká, může to vést k její nerovnováze, z níž vznikají kožní problémy, lupy apod. Pokud tedy vlasy vyfoukáme tím správným způsobem, můžeme jim dokonce prospět. Poradíme vám také, jak na správnou péči o vlasy v domácích podmínkách. Vaše domácí foukaná sice asi nebude úplně stejná, jako od nás, ale vaše vlasy zůstanou zdravé.

Foukaná trvá kolem 30 minut a její cena se odvíjí od hustoty a délky vašich vlasů – od 650 do 800 Kč.

Přeliv

Nechcete-li své vlasy barvit, ale přesto byste si přáli oživit svou přirozenou barvu vlasů nebo ji trochu pozměnit, můžete zvolit přeliv.

Přeliv je dočasná barva na vlasy, která nevydrží tak dlouho, jako klasická barva, přesto pomůže váš účes a jeho barvu oživit. Jedná se o semi-permanentní barvu na vlasy, jejíž barevné pigmenty neproniknou tak hluboko do vlasového vlákna. Drží se jen na jeho povrchu a postupně se vymývají.

Přeliv má středně dlouhou dobu krytí (barva a její intenzita slábnou postupem času tak, jak si myjete vlasy) a středně dlouhou výdrž.

Přelivy jsou stále velmi vyhledávanou variantou a klientky v našem salonu si je oblíbily i pro kvalitu barev, které používáme (bezčpavkovité barvy Redken a Londa).

Na přeliv si vyhraďte minimálně 60 minut vašeho času. Počítejte také se střihem, mytím a konečnou úpravou vlasů. Cena přelivu je od 530 Kč, podle použitého materiálu a náročnosti služby – délky a hustoty vlasů apod.

Pusťme se do toho!