Náš příběh

hr

Začátek 1992

Na konci roku 1991 jsme otevřeli jako jedni z prvních kadeřnický salon FOR ALL na Basilejském náměstí v Praze 3, kde jsme 23 let hýčkali svojí klientelu, abychom se s nimi mohli posunout dál a otevřít salon podle našich představ, který odpovídá i nejnáročnější klientele.

Značka REDKEN

Móda. Věda. Inspirace. Trendy. New York je mekkou módy a Redken proměňuje nejnovější dění módního světa ve žhavé módní trendy. Se značkou Redken pracujeme více jak 20 let s těmi nejlepšími výsledky.

Nová generace salonu

V roce 2015 jsme změnili adresu. Salon navržený architektem Danielem Duškem a realizovaný firmou LIROM nám zcela otevřel nové možnosti a luxus pro naší klientelu.

Nová majitelka salonu

V roce 2021 Salon for all změnil majitelku. Novou majitelkou se stala Tereza Osladilová, která do firmy přinesla spoustu svěžích nápadů a inovativních postupů. Nově začala nabízet prodlužování vlasů, nové technologie pro obnovu zničených vlasů – K18 a nové veganské přípravky na vlasy od firmy Authentic Beauty Concept. Na spoustu dalších zajímavých novinek se můžete těšit!

FOTOGALERIE

hr

Partneři salonu

Máme pro Vás víc než jen nápad

ODHODLÁNÍ