Pečující hloubkové kúry

Každé vlasy občas potřebují pečující kůru, která jim dodá potřebné živiny, opraví jejich strukturu a napraví poškozené vlasy. Naše kadeřnictví nabízí hned několik typů vlasové kůry, od hloubkových, které vlasy doslova léčí a obnovují jejich zdravý vzhled, po vyživující kůry, díky nimž budou vlasy krásné, lesklé a viditelně zdravé okamžitě po aplikaci.


EXTREME CAT

Extreme cat je proteinová hloubková kúra, která pomáhá poškozené nebo barvené vlasy spravit, oživit a dodat jim potřebné živiny. Tato kúra pomůže vyživit vlasy od kořínků až ke konečkům, poškozené vlasy posiluje a celkově zanechává vlasy zdravé a lesklé. Jedná se o patentovanou technologii taurinu a kationtových proteinů, které obalí vlasy a vyplní jejich vazby uvnitř. Je to doslova vyživovací bomba, která navíc dodá vlasům na objemu.

3D Repair Complex pomáhá vaše poškozené vlasy opravit. Taurin posílí růst vlasů, stejně jako arginin, což je esenciální mastná kyselina, která rovněž pomůže vašim vlasům sílit a růst. Kationtové proteiny pak vaše vlasy regenerují a dodají jim ochranu. Vaše vlasy budou budou krásně zdravé a hydratované. Kůru je lepší pravidelně opakovat, protože se po určité době z vlasů vymyje. Pravidelnou aplikací budou vaše vlasy regenerované dlouhodobě.

Aplikace Extreme cat trvá zhruba 15 minut a stojí od 360 Kč.

ACIDIC BONDING

Acidic Bonding je rovněž hloubková péče, která je vhodná pro extrémně poškozené vlasy. Doporučujeme ji po barvení vlasů nebo po melíru, který může vlasy hodně zasáhnout a ubrat jim na zdraví.

Jedná se o intenzivní regenerační péči pro poškozené vlasy s patentovanou technologií Acidic Bonding. Pomáhá vlasy regenerovat a posilovat vlasové vazby, díky čemuž jsou méně lámavé. Udržuje přirozené Ph, které uzamyká kutikulu a chrání vlasové vlákno před poškozením.

Také aplikace Acidic Bonding trvá kolem 15 minut a jeho cena je závislá na spotřebovaném materiálu. Začíná na 430 Kč.

CERAFILLOVÉ AMPULE

Pro ty z vás, kteří se trápíte vypadáváním a řídnutím vlasů, máme cerafillové ampule Redken. Je to intenzivní vlasová kúra vhodná při mytí vlasů, obsahující Aminexil. Pomáhá omezit vypadávání vlasů a dokáže zachovat jejich strukturu. Vaše vlasy posílí od kořínků až ke konečkům, takže budou na první pohled hustější, zdravější, plnější a silnější. Tato kúra prodlouží vašim vlasům život, zabrání jejich lámání a podpoří počet vlasů v růstové fázi.

Cerafillové ampule jsou ideální pro zabránění vypadávání vlasů a proti plešatosti, která v důsledku může nastat.

HAIRBOTOX S NANOPLASTIKOU

  • Metoda HAIRBOTOX S NANOPLASTIKOU je určena pro všechny typy vlasů. Můžete ji aplikovat těhotným, lidem s diabetes, lidem s hormonální nerovnováhou. Je vhodný na blond, barvené a narušené vlasy.
  • HAIRBOTOX S NANOPLASTIKOU je speciální léčba založena na složení molekul, které pronikají hluboko do kortexu s cílem obnovit a napravit strukturu vlasového vlákna. Dodává vlasům pružnost a vitalitu, poskytuje hydrataci a vysoký lesk. Dokáže zastavit i vypadávání vlasů a pomáhá jejich obnově a růstu.
  • HAIRBOTOX S NANOPLASTIKOU nemá primární účinek rovnat vlasy, ale vyživit je, zacelit a dodat objem. Výdrž po první aplikaci je cca 2-4 měsíce, následně se interval prodlužuje na cca 6 měsíců+ .

V našem salonu pracujeme pouze s kvalitním produktem , který docílí efektu ihned a vyspraví každý vlas.

Cena služby se odvíjí od spotřeby materiálu a náročnosti služby. Cena je bez střihu a foukání.
Krátké vlasy (120 min / od 1.900 Kč)
Dlouhé vlasy (120 min / od 2.900 Kč)


PÉČE S VEGANSKOU KOSMETIKOU AUTHENTIC

Jedinečná vyživující a hydratační veganská kúra při které si opravdu odpočinete. Užijte si dokonalé vlasové wellness s touto pečující veganskou kosmetikou. Na vlasy postupně aplikujeme šampon, vlasové regenerační bahno, při jehož aplikaci si užijete i relaxační masáž hlavy, masku s esencí, s níž je maska ještě intenzivnější, a kondicionér. Nakonec váš účes upravíme foukanou a závěrečným vegan stylingem.

Dopřejte wellness svým vlasům a relaxujte, zatímco se o vás budou starat naši kadeřníci.  Za vlasové wellness zaplatíte 1 250 Kč.

Malibu C Očista

Malibu C Očista je speciální péče, která pomáhá odstraňovat nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Tyto nečistoty se do vlasů a vlasové pokožky běžně dostávají z chlorované a chemicky ošetřované vody, se kterou si vlasy myjeme. Díky očistění speciální kúrou Malibu C se mohou spravit i ty nejpoškozenější vlasy, získat zpět svou krásu a především zdraví. Ošetření vlasů pomocí Malibu C okamžitě vlasy uzdraví, zlepší jejich kvalitu, obnoví jejich hydrataci a přirozený lesk.

Za Malibu C Očistu zaplatíte od 950 Kč.

Malibu C CPR

Malibu C CPR je další speciální kůra, která pomáhá vlasy zesvětlit, a to velice šetrně. Používáme k tomu CPR wellness, což je patentované ošetření, které pomocí koncentrovanému prášku odstraní až dva tóny oxidační barvy, aniž by odstranilo vaši barvu přírodní. Jedná se o komplex antioxidačních vitamínů, které vlasy zesvětlí, ale nepoškodí. Naopak pomáhají zachovat kvalitní a zdravý vlas. V Malibu C CPR nenajdete žádné zesvětlovače látky, parabeny, formaldehyd, lepek ani parfemace. K vašim vlasům bude toto ošetření maximálně šetrné.

Za zesvětlení vlasů pomocí Malibu C CPR zaplatíte od 1 200 Kč

Něco Vás zaujalo? Nechte se námi zhýčkat.