hr

Vzhledem k nařízení vlády č. 493 ze dne 30/4/2020 budeme pracovat ve ztížených podmínkách, než tomu bylo doposud. Buďte k nám prosím v této situaci shovívaví – čeká nás nelehký úkol, a to ochránit při naší práci Vaše i naše zdraví. Během delší přestávky jsme se snažili náš salon přizpůsobit novým nařízením tak, abyste byli v co největším bezpečí a zároveň abychom neomezili Váš komfort, na který jste zvyklí.
Abychom zajistili hladký průběh našeho provozu, připravili jsme pro Vás základní přehled informací, které Vás při návštěvě našeho salonu čekají.

Připraveno pro Vás

ROUŠKA

V salonu je možnost zakoupení náhradní jednorázové roušky za 30,- Kč

Pro Vaše pohodlí v průběhu kadeřnických služeb Vám doporučujeme si vzít roušku s gumičkou za uši viz obrázky a jednu náhradní roušku. Při stříhání a barvení dojde k poničení roušky ( rouška bude plná zasekaných vlasů, rouška bude od barvy ).
 

» Berte na vědomí, že vstupem do salonu FOR ALL ztvrzujete následující.

„Moje tělesná teplota není vyšší než 37 °C a nevykazuji další jiné příznaky onemocnění COVID-19“

» Před vstupem do našeho salonu si prosím ošetřete ruce dezinfekcí.

Před vstupem do salonu pro Vás bude připravena dezinfekce.

» Vstupujte bez doprovodu.

Abychom zaručili dvoumetrový rozestup zákazníků a zamezili zbytečnému kontaktu osob, prosíme Vás, abyste vstupovali bez doprovodu.

» Řiďte se výhradně pokyny personálu.

Při příchodu do salonu Vás přivítá náš personál, který se bude starat o vaše pohodlí a informuje Vás o průběhu návštěvy v salonu.

Těšíme se na Vás

SALON FOR ALL

Ceník platný od 11. 5. 20

Času v době uzavření salonu jsme využili naplno!

OPRAVY

MALOVÁNÍ

ŠKOLENÍ

PŘÍPRAVY

hr

Máme pro Vás víc než jen nápad

ODHODLÁNÍ