Jak gel po laserové aktivaci působí?

Co je to?

Gel lasocare  645 nm je světlocitlivý přípravek, který výrazně násobí účinnost použitého laseru. Obsahuje kombinaci ušlechtilých mléčných enzymů a látek citlivých na laserové světlo červené barvy 645 nm. Na trhu se nachází četné napodobeniny, lasocare 645 nm je však jediný laserem aktivovaný gel na trhu.

Vývoj gelu trval 12 let a jeho optimální složení je udržováno sérií přísných mechanismů kontroly kvality.

K čemu slouží?

Působení jakéhokoli laseru bez použití gelu lasocare 645 nm vyvolává potřebnou regeneraci až s jistým zpožděním a účinek po několika dnech přestává být dostatečně zřetelný. To je častá a vcelku oprávněná výtka na adresu laserové terapie. Gel lasocare 645 nm proto pronikavě zvyšuje účinnost a hlavně trvanlivost působení laserového světla na buňky pleťové tkáněSprávně a pravidelně nanášený gel prodlouží účinek laserového ošetření na dobu třiceti až čtyřiceti dnů.

Pro koho?

Gel lasocare  645 nm je určen především pro dva hlavní okruhy kosmetologické péče. Proti vráskám

(kromě mimických) a proti akné (i velmi obtížné případy).

Pro vysoký obsah lactoferrinu je vhodný také na ošetření popálenin, jizev a podobných útvarů, uvedených v odstavci „indikace“. Pozor: gel z hygienických důvodů neaplikujeme na mokvavou a nezhojenou tkáň.

Jak působí?

Gel lasocare 645 nm obsahuje kombinaci vzácného enzymu lactoperoxidázy a opticky aktivního lactoferrinu. Po osvitu laserovým světlem vhodné vlnové délky začne tato směs produkovat kyslík a působí tak na rekonstrukci kolagenních nosných struktur povadající pleti. Současně odstraní z povrchu pleti stopy železa, které potřebují aknetické bakterie ke své látkové výměně. Tím bakterielní kultura pomalu vymizí a s ní i výskyt aknetických pustulí. Protože nebyla použita žádná agresivní dezinfekční činidla, antibiotika či kortikoidy, proběhne tento proces bez následných nežádoucích účinků a nedochází ke vniku bakterielní rezistence.

Indikace

  • Vrásky a ochablá kůže
  • Zanícené aknetické pustule
  • Vyrovnání kyslíkového dluhu pleti
  • Popáleniny a omrzliny
  • Regenerace po chem. peelingu
  • Ošetření slunečních popálenin
  • Jizvy a pajizévky (strie)

Zpět na Lasocare.