Kanekalon copánky

Kanekalon copánky

Barevné rastacopánky, silné a extra dlouhé vlasy doplněné kanekalonem, extravagantní účesy, pohodlné účesy a copy s kanekalonem, s nimiž budete mít minimum práce při úpravě? To všechno vám naši kadeřníci rádi vytvoří.

Kanekalon je umělé vlákno, které se vyrábí v různých barvách, délkách a strukturách. Využívá se jak na zhuštění a prodloužení vlasů při tvorbě rastacopánků, tak na všechny výše zmíněné účesy. Hitem posledních měsíců jsou silné barevné copy ve světlých barvách, která váš účes ozvláštní, rozzáří a rozhodně v nich budete nepřehlédnutelná.

Před tvorbou kanekalon copánků je vždy lepší objednat se na konzultaci. Zjistíme, jaká je vaše představa a zda se hodí pro váš typ obličeje a vlasy. Vyberete si také barvu, kterou následně objednáme a domluvíte termín, kdy si kanekalon copánky přijdete nechat naplést.

Pokud dáváte přednost klasickým copánkům nebo účesům bez kanekalonu, stačí se s našimi kadeřníky rovněž domluvit. Znají a ovládají nejnovější kadeřnické trendy, ale rádi vám vytvoří i „klasiku“.

Za kanekalon copánky zaplatíte od 999 Kč. Vyhraďte si na naši práci dostatek času. Cena i čas jsou závislé na náročnosti účesu a množství materiálu, který použijeme.

Máte zájem? Stačí se objednat na konzultaci.