Kosmetika

Pracujeme s kvalitní profesionální léčebnou kosmeceutikou iS CLINICAL®. Zakládáme si na zdravé pleti a spokojenosti klientek.

Plazmaterapie

Účinně regeneruje a omladí vám plěť.
Zjistěte více o této úžasné proceduře a přijďte k nám.

Kosmetika


Klasické kosmetické ošetření

Odlíčení, peeling, úprava a barvení obočí, čištění pleti, kosmetická masáž, maska podle typu pleti, sérum, závěrečný krém.

1.700 Kč / 60 minut


Ultrazvukové čištění pleti

Odlíčení, peeling, změkčující gel, ultrazvukové čistění, maska podle typu pleti, sérum, závěrečný krém.

1.200 Kč / 45 minut


Liftingová a bukální masáž

Manuální-bukalní masáž obličeje podle významné izraelské doktorky. Masáž provádí speciálně vyškolená kosmetička. Výsledek je vidět po první návštěvě. Doporučuje se absolvovat kurz 7 až 12 masáží. Při zakoupení kurzu sleva 15%.

Alternativa botoxu a plastické chirurgie, posílení svalu obličeje, zvýšení elasticity kůže, modulace obličeje. Odlišení, masáž pomoci masážního oleje, jemný enzymový peeling, závěrečná péče.

1.700 Kč / 60 minut


Oheň a led ošetření od iS CLINICAL

Proslulá procedura také nazývána procedura Červeného koberce od kalifornské značky iS CLINICAL®. Intenzivní péče pro rychlé a bezpečné obnovení zdravého vzhledu pleti. Zajišťuje okamžitý výsledek:

  • lifting
  • zmírnění vrásek
  • vyrovnání tónu
  • obnovení pleti na buněčné úrovni
  • léčba akné
  • zesvětlení pigmentových skvrn

1.200 Kč /45 minut


Čistá pokožka od iS CLINICAL

Vylepšená péče pro jemný peeling se zklidňujícím a hojícím účinkem od značky iS CLINICAL®. Ošetření je vhodné zejména pro mastnou a problematickou pleť se sklony k tvorbě akné. Zajišťuje výsledek:

  • · lifting
  • · redukce vrásek
  • · vyrovnání tón
  • · léčba akné

1.200 Kč / 45 minut


Hloubkové čištění pleti

Komplexní čištění pletí: odlíčení, peeling, změkčující gel, ultrazvukové a mechanické čištění pletí, alginátová maska, sérum, závěrečný krém.

1.400 Kč / 45 minut


Chemický peeling BIOREPEEL3

Omlazení bez injekci, hydratace, exfoliace, léčba akné a pigmentových skvrn. Kura 4-8 sezení. Sleva 10% při koupě baličku.

1.000 Kč / 30 minut


Aquapeeling

Aquapeeling spočívá v šetrném ošetření pleti za použití unikátního přístroje, který pokožku zbaví mastnoty, akné a zbytků staré kůže. Zároveň dodává pleti potřebnou dávku hydratace.

1.200 Kč / 45 minut


Plazmaterapie

PLAZMATERAPIE

Účinně regeneruje a omladí pleť, postupně nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí jemné vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí. Pomáhá hojit akné, hojí jizvičky po akné. Pomáhá hydratovat vysušená místa na pleti.

OŠETŘOVANÉ OBLASTI 

Plazmaterapie je vhodná jak pro oblast obličeje, tak i krku a dekoltu. Používá se i k revitalizaci vlasových kořínků. U plazmaterapie nehrozí žádné nežádoucí reakce. Je to přirozená látka v našem těle (odstředěná krev).

4.000 Kč / celý obličej
5.000 Kč / krk a dekolt
2.500 Kč / vlasová oblast (podporuje růst vlasů)