Kosmetika

Pracujeme s kvalitní profesionální léčebnou kosmeceutikou iS CLINICAL®. Zakládáme si na zdravé pleti a spokojenosti klientek.

Plazmaterapie

Účinně regeneruje a omladí vám pleť.
Zjistěte více o této úžasné proceduře a přijďte k nám.

Kosmetika


Klasické kosmetické ošetření

Odlíčení, peeling, úprava a barvení obočí, čištění pleti, kosmetická masáž, maska podle typu pleti, sérum, závěrečný krém.

1.700 Kč / 75 minut


Liftingová a bukální masáž

Manuální-bukalní masáž obličeje podle významné izraelské doktorky. Masáž provádí speciálně vyškolená kosmetička. Výsledek je vidět po první návštěvě. Doporučuje se absolvovat kurz 7 až 12 masáží. Při zakoupení kurzu sleva 15%.

Alternativa botoxu a plastické chirurgie, posílení svalu obličeje, zvýšení elasticity kůže, modulace obličeje. Odlíčení, masáž pomocí masážního oleje, jemný enzymový peeling, závěrečná péče.

1.700 Kč / 50 minut


Oheň a led ošetření od iS CLINICAL

Proslulá procedura také nazývána procedura Červeného koberce od kalifornské značky iS CLINICAL®. Intenzivní péče pro rychlé a bezpečné obnovení zdravého vzhledu pleti. Zajišťuje okamžitý výsledek:

  • lifting
  • zmírnění vrásek
  • vyrovnání tónu
  • obnovení pleti na buněčné úrovni
  • léčba akné
  • zesvětlení pigmentových skvrn

1.200 Kč / 30 minut


Hloubkové čištění neproblematické pleti

Komplexní čištění pleti: odlíčení, peeling, změkčující gel, ultrazvukové a mechanické čištění pleti, alginátová maska, sérum, závěrečný krém.

1.400 Kč / 60 minut


Hloubkové čištění problematické pleti

Komplexní čištění pleti: odlíčení, peeling, změkčující gel, ultrazvukové a mechanické čištění pleti, alginátová maska, sérum, závěrečný krém.

1.700 Kč / 75 minut


Čištění pleti + chemický peeling

2.200 Kč / 90 minut


Aquapeeling

Aquapeeling spočívá v šetrném ošetření pleti za použití unikátního přístroje, který pokožku zbaví mastnoty, akné a zbytků staré kůže. Zároveň dodává pleti potřebnou dávku hydratace.

1.300 Kč / 45 minut


Chemický peeling – kyselina salicylová 15%, 25%

1.000 Kč / 30 minut


Chemický peeling – Glow peel (kyselina glykolová, mléčná, jantarová, citronová)

1.000 Kč / 30 minut


Retinolový (žlutý) peeling

1.500 Kč / 30 minut


Peeling Jessnera

1.000 Kč / 30 minut


Neinvazivní přístrojová Karboxyterapie CO2

Výživa a hydratace pokožky, sladění povrchu a barvy pleti, odstranění příznaků přirozeného stárnutí a fotostárnutí, omlazení, zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity, odstranění otoků, stagnaci a tukových usazenin, nasycení pokožky kyslíkem.

1.500 Kč / 45 minut


Karboxyterapie CO2 + Glow peeling

1.900 Kč / 60 minut


Plazmaterapie

PLAZMATERAPIE

Účinně regeneruje a omladí pleť, postupně nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí jemné vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí. Pomáhá hojit akné, hojí jizvičky po akné. Pomáhá hydratovat vysušená místa na pleti.

OŠETŘOVANÉ OBLASTI 

Plazmaterapie je vhodná jak pro oblast obličeje, tak i krku a dekoltu. Používá se i k revitalizaci vlasových kořínků. U plazmaterapie nehrozí žádné nežádoucí reakce. Je to přirozená látka v našem těle (odstředěná krev).

2.500 Kč / celý obličej
3.000 Kč / krk a dekolt
2.500 Kč / vlasová oblast (podporuje růst vlasů)