Lasocare Laser

Co je to metoda LASOCARE®  a jak Vám prospěje?

Lasocare® je metoda dokonalé péče o pleť, založená na pozoruhodně účinné kombinaci světlocitlivého gelu a speciálně vyvinutého studeného laseru.

Na rozdíl od ostatních kosmetických metod regeneruje stárnoucí a poškozené buňky BEZ vynaložení množství tepelné, elektrické, nebo mechanické energie. Využívá pouze přirozených pomalých biologických procesů našeho organismu.

Pracuje proto bezpečně, velmi důkladně a omlazuje zcela BEZ NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ A LÉPE VSTŘEBÁVÁ KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY.

Jak laserový systém lasocare působí, na co a pro koho je určený:

Spolupůsobením fotogelu Lasocare® 645 a blahodárného laserového světla laseru Lasocare® Panorama Fortissimo Vaši pokožku omladí a současně zablokuje potravní řetězec bakterií, které působí vznik akné.

Velmi cennou vlastností gelu  Lasocare® 645 je schopnost zlepšit prostup následně nanesených přípravků do hloubky Vaší pleti. Tím výrazně zlepšuje efektivitu využití Vaší oblíbené kosmetiky.

Studené lasery, tj. lasery nízkého výkonu, byly již před lety užívány k hojení akné, regeneraci vrásek, jizev, popálenin, či ošetření oparů. Většinou ale bez přípravy pleťového povrchu a bez doprovodu potřebných přípravků.


Metoda Lasocare® naproti tomu poskytuje pleti mnohem intenzivnější péči, avšak  
BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ:
Osvit pleti studeným laserovým světlem vede k pronikavému zkvalitnění energetických a regulativních buněčných funkcí. Takto zvýšená látková výměna ale vede k přechodným nedostatkům v jejich zásobování. Velmi citelná je zejména vyšší spotřeba kyslíku, jehož deficit omlazovací účinek laseru zpomaluje.
Na rozdíl od tradičního použití laseru k pouhé podpoře regeneračního a stimulačního účinku, využívá metoda LASOCARE® účinku laseru na fotocitlivý enzymatický komplex k transportu atomů kyslíku a živin do bezpečné hloubky kožních struktur.

Proč laserový gel?

Gel Lasocare® 645 nm obsahuje mléčné enzymy laktoferrin a laktoperoxidázu.

Laktoferrin je opticky aktivní látka. Její účinek je aktivován laserovým světlem 645 nm. Udržuje blahodárnou laserovou reakci v chodu i po 24 hodinách po aktivačním ošetření ve Vašem kosmetickém salonu. Proto je třeba během příštího dne vmasírovat do pleti několik nových kapek přípravku LASOCARE®. Nanášejte gel krátce v rámci každovečerní domácí péče a zlepšete tak účinnost vašich oblíbených kosmetických přípravků (např. výživný noční krém apod.).


Čím je laktoferrin výjimečný při péči o akné?
Laktoferrin uzamyká ionty železa obsažené ve zbytcích produktů mazových žláz do tzv. chelátové vazby a zablokuje tak železnaté ionty. Tím dochází k postupnému vyhladovění aknetických bakterií propionibacterium acnees. To probíhá BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ NA VAŠI PLEŤ, na rozdíl 
od všech dosud běžných postupů odleptání povrchu kůže saliciláty či dibenzoylperoxidem.

Takový postup je zcela unikátní, protože bakterie tak vymřou samy, bez použití škodlivé chemie.


Co pleti dává laktoperoxidáza
Pomocí laserové energie se rozštěpí na vodu, oxid uhličitý a kyslík:


H2O (výrazně hydratuje)
O2 (okysličuje a vyrovnává tzv. kyslíkového dluhu pleti)
CO2 (hloubkově čístí bez rizika mechanického poškození kůže )

Cena komplexní měsíční lasocarové péče  je 649,-

Vyžaduje-li stav pleti přídavná a zesilovací laserová sezení 2x-3x týdně.

(cena je jednotná a nedělí se na části ošetřované oblasti, můžeme ošetřovat, končetiny, hýždě, břicho, záda, ramena, krk, dekolt, obličej, vlasovou pokožku….)

Popis procedury:

1. šetrné odlíčení, vyčičtění pleti, 
2. nanesení omlazujícího gelu Lasocare® 645
3. ošetření laserem Lasocare® Panorama Fortissimo
4. instruktáž pravidelného nanášení gelu doma pří večerním ošetření

Celkové ošetření trvá 15 – 30 minut.

Jak často docházet?

Procedura Vaši pleť nenamáhá ani nezatěžuje, proto je aplikována bez přerušování pravidelně jednou za měsíc. U těžkých případů je možno docházet 2x - 3x týdně.

Gel Lasocare® 645 k pravidelnému nanášení doma je součástí ošetření a dostanete jej během instruktáže při prvním ošetření.

Na bezplatné konzultaci se dozvíte vše co bude potřeba a i jak často na toto ošetření docházet.

Akce

Přiveďte s sebou dalšího klienta a získejte následně ošetření zdarma.

Jeden Lasocare prosím!