Manikúra a pedikúra

Manikúra

Krásné nehty jsou vizitkou!

Naší prioritou jsou vaše krásné a zdravé vlasy a také dokonalá pleť zářící zdravím. Zapomínat bychom ale neměli ani na nehty. Podle statistik první, na co se lidé dívají, jsou ruce. Jsou vizitkou každé ženy (i muže). Neupravené nehty příliš dobře nepůsobí na nikoho. Je přitom úplně jedno, zda jste maminka na mateřské dovolené, pracujete v kanceláři nebo jste v neustálém kontaktu se zákazníky, jako prodavačka, masérka, bankéřka apod. Zkrátka dokonale upravené ruce a nehty jsou vaší vizitkou a vzbuzují důvěru.

Abyste dosáhly krásných a upravených nehtů, nestačí si je občas doma zastřihnout a zapilovat, nebo nalakovat oblíbenou barvou. Chcete-li, aby vaše ruce vypadaly elegantně, svěřte je do péče odborníků. Profesionální manikúra vašim rukám dodá punc dokonalosti, ale také pomůže vašim nehtům zdravě růst.

Zapomínat bychom neměli ani na pedikúru. I když – s výjimkou letních měsíců – nohy příliš neukazujeme, mít upravené nohy, s hladkými patami a krásnými nehty, je rozhodně velké plus. Je přitom jedno, zda jste žena či muž. Pravidelná pedikúra vašim nohám výrazně uleví. Pomůže s prokrvením, odstraněním odumřelých tkání a vaše nožky tak budou zdravé, hladké a bez bolestivých prasklin. Budou příjemné na pohled i na dotek. A pokud si k tomu necháte profesionálně upravit i nehty, budete mít pocit ještě lepší.

Manikúra a pedikúra z rukou profesionálů by se měla stát naší rutinou, stejně jako pravidelná masáž či návštěva kadeřníka. Pomůže nám to udržet ruce i nohy krásné a zdravé, a především se budeme skvěle cítit každý den.

Manikúra klasická               

370 Kč / 60 minut


Manikúra + lakování

390 Kč / 90 minut


Manikúra + gellak , shellac

699 Kč / 90 minut


Manikúra + P-SHINE

P-shine sada je prastará japonská metoda úpravy, vyživení, zpevnění a vyleštění přírodního nehtu pomocí včelího vosku s obsahem mateří kašičky a následného vyleštění do vysokého lesku pudrem.

680 Kč / 90 minut


Lakování

99 Kč / 40 minut


Odstranění gelu

249 Kč / 30 minut


Pedikúra

Klasická pedikúra

Masážní bublinková lázeň se solí a tonikem, použití speciálního přípravku na změkčení kůže a nehtové kůžičky, úprava nehtů a nehtové kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže, peeling nohou, aplikace výživných přípravků na nehty a nehtovou kůžičku, masáž plosek nohou, závěrečná aplikace hydratačního krému.

390 Kč / 90 minut


Pedikúra + lakování

450 Kč / 90 minut


Pedikúra + gellak , shellac

550 Kč / 90 minut