Manikúra a pedikúra

Krásné nehty jsou vizitkou!

Naší prioritou jsou vaše krásné a zdravé vlasy a také dokonalá pleť zářící zdravím. Zapomínat bychom ale neměli ani na nehty. Podle statistik první, na co se lidé dívají, jsou ruce. Jsou vizitkou každé ženy (i muže). Neupravené nehty příliš dobře nepůsobí na nikoho. Je přitom úplně jedno, zda jste maminka na mateřské dovolené, pracujete v kanceláři nebo jste v neustálém kontaktu se zákazníky, jako prodavačka, masérka, bankéřka apod. Zkrátka dokonale upravené ruce a nehty jsou vaší vizitkou a vzbuzují důvěru.

Abyste dosáhly krásných a upravených nehtů, nestačí si je občas doma zastřihnout a zapilovat, nebo nalakovat oblíbenou barvou. Chcete-li, aby vaše ruce vypadaly elegantně, svěřte je do péče odborníků. Profesionální manikúra vašim rukám dodá punc dokonalosti, ale také pomůže vašim nehtům zdravě růst.

Zapomínat bychom neměli ani na pedikúru. I když – s výjimkou letních měsíců – nohy příliš neukazujeme, mít upravené nohy, s hladkými patami a krásnými nehty, je rozhodně velké plus. Je přitom jedno, zda jste žena či muž. Pravidelná pedikúra vašim nohám výrazně uleví. Pomůže s prokrvením, odstraněním odumřelých tkání a vaše nožky tak budou zdravé, hladké a bez bolestivých prasklin. Budou příjemné na pohled i na dotek. A pokud si k tomu necháte profesionálně upravit i nehty, budete mít pocit ještě lepší.

Manikúra a pedikúra z rukou profesionálů by se měla stát naší rutinou, stejně jako pravidelná masáž či návštěva kadeřníka. Pomůže nám to udržet ruce i nohy krásné a zdravé, a především se budeme skvěle cítit každý den.

Manikúra klasická
(dámská, pánská)

400 Kč 

30 minut - 60 minut


Gel lak - potažení přírodních nehtů

Ruce

700 Kč 

60 minut - 90 minut

Nohy

700 Kč 

60 minut - 90 minut


Nehtová modeláž - krátké
(volný okraj kratší než nehtové lůžko)

Nová

1000 Kč

120 minut - 180 minut

Doplnění

800 Kč

90 minut - 120 minut


Nehtová modeláž - dlouhé
(volný okraj delší než nehtové lůžko)

Nová

1 200 Kč

od 120 minut

Doplnění

1000 Kč

od 120 minut


Doplnění nehtu mimo termín

50 Kč


Doplnění nehtu při modeláži
( od 2 a více )

25 Kč


Prodloužení nehtu u gellaku 

50 Kč


Kamínky Swarovski - dle velikosti 

od 3 Kč / ks


Babyboomer, francie 

100 Kč


Odstranění nehtové modeláže včetně ošetření nehtu a manikúry 

300 Kč


Předělání nehtů z jiného salonu 

+ 100 Kč


Zrušení termínu méně než 24 hod. předem 

100 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně hloubkové manikúry.