NOVÉ REVOLUČNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ – seznamte se s největším hitem.
Olaplex umožňuje přejít z tmavého tónu na výrazně světlý, bez poničení vlasu během jednoho dne. Nevěříte? 

Posouváme hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Při barvení, melírování nebo odbarvení se již nemusíte obávat poškozených vlasů.
Revoluční přípravek patentované chemické receptury můžeme použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Dopřejte svým vlasům péči hollywoodských celebrit, která opravdu funguje:-)  ‪#‎OlaplexLove‬  ‪#‎WeLoveOlaplex

Volba je na Vás

Olaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle.

Nabízíme svým klientům i ošetřující domácí péči Hair Perfector č. 3, čímž mohou prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

Domácí ošetření

Klient aplikuje dostatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechá Olaplex působit 10 minut, potom opláchne a umyje vlasy šampónem a kondicionérem. Tato domácí péče NENÍ kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem. Čím déle je na vlasech ponechán, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.