Pánské střihy

Myslíte si, že pánský sestřih je jednoduchá záležitost? Vyvedeme vás z omylu. Pokud se chcete ve svém střihu cítit dobře, skvěle vypadat a co nejméně se se svými vlasy zdržovat v koupelně, je potřeba mít střih přesně pro vás. Kvalitně provedený a upravený tak, abyste s ním měli co nejméně práce. Rádi vám poradíme, jaký střih se pro vás hodí a na vaše přání jej provedeme.

Chcete nezávaznou konzultaci ke svému účesu? Kontaktujte nás.

Pánský střih

Pánský střih nejsou jen „krátké vlasy“

I muži chtějí vypadat skvěle. Je jedno, zda mají vlasy krátké, dlouhé nebo po uši. Každý pánský střih je jiný a vyžaduje jinou péči. Při tom v koupelně se muži chtějí zdržovat co nejkratší dobu. To vyžaduje profesionála, který vám dobře poradí, jaký střih se k vám hodí, bravurně jej provede a poradí vám, jak na rychlou a praktickou úpravu vlasů v domácích podmínkách.

Krátký střih

Krátké vlasy mohou vyžadovat delší péči a úpravu, ale také vám může stačit, když je po ránu prohrábnete rukou. Záleží na tom, jaký střih se k vám hodí a jaký si vyberete. Poradíme vám a ostříháme tak, abyste domácím stylingem trávili co nejméně času.

Mezi nejoblíbenější pánské střihy pro krátké vlasy patří buzz cut, crew cut, undercut, fade cut, fade (low, mid nebo high) a ivy league haircut.

Polodlouhé vlasy – s ofinou nebo bez?

S polodlouhými vlasy už je práce o něco více.  Záleží však opět na tom, jaký střih zvolíte, nebo jaký se hodí pro váš typ obličeje. V módě je momentálně tzv. french crop a pompadour. Zní to trochu zvláštně, možná vám to přijde i dost „holčičí“, ale jedná se o jeden z nejstylovějších střihů pro muže. Temeno hlavy a boky jsou sestříhané nakrátko, ale vršek hlavy zdobí výrazně delší vlasy. Dají se různě česat a celkově je jejich styling dost zábavný. Proslavili ho David Backham, Colin Farell nebo Justin Timberlake.

Pokud dáváte přednost serióznějšímu střihu pro polodlouhé vlasy, nabízí se rovněž módní střih side part. Volí ho muži ve vysokých, často manažerských pozicích, protože vypadá skvěle k obleku a formálnějšímu oblečení. Polodlouhé vlasy stačí rozdělit na dvě strany, aby dělící „čára“ byla dostatečně viditelná.

Střih vám nejen provedeme, ale také vám poradíme rychlou úpravu ve vaší koupelně. 

Dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy u mužů jsou sexy a v poslední době se hodně vrací do hry. Rozpuštěné sice přitáhnou zrak leckteré ženy, ovšem praktičtější je mít je stažené. Běžný culík už je dnes out. Pokud chcete vypadat stylově, stáhněte vlasy na temeni hlavy a vytvořte tzv. man bun. Druhou stylovou variantou je tzv. top knot, kdy jsou vlasy stažené na vrchu hlavy a tvoří drdol. Pokud si k tomu necháte vlasy po stranách vyholit, získáte o to větší šmrnc.

Chcete poradit, jaký střih se k vám hodí a jak o své vlasy pečovat? Trávíte ráno dlouhé minuty před zrcadlem a se svým účesem stejně nejste spokojeni?

Zavolejte nám a objednejte se na konzultaci. Poradíme vám a provedeme profesionální sestřih, s nímž se ráno nebudete trápit.

V našem salonu nabízíme i speciální sérum proti vypadávání vlasů a tím pomáháme zabraňovat plešatosti.

Pánské střihy od 300 – 800  Kč a i pro ty nejnáročnější nabízíme pánský přeliv od 1 210 Kč.

REFRESH začištění

Začištění krku, boků a vousů.

300 Kč / 20 minut

Pánský střih BASIC

Mytí, střih pouze strojkem, sušení, úprava obočí a chloupků.

450 Kč / 30 minut

Pánský střih CLASSIC

Mytí, střih, konečná úprava, styling, úprava obočí a chloupků.

590 Kč / 30 minut

Pánský střih SPECIAL

Mytí, masáž hlavy s přípravkem CERAFILL (proti vypadávání vlasů, regeneruje a pomáhá růstu vlasů), střih, konečná úprava, styling, úprava obočí a chloupků.

800 Kč / 45 minut

Pánský střih CAMO

Mytí, střih, přeliv Redken Color Camo, konečná úprava, styling, úprava obočí a chloupků.

od 1.210 Kč / 60 minut (cena se může navýšit dle spotřeby materiálu)

Tak jdeme na to! Od Vašeho vysněného sestřihu vás dělí pouze rezervace!