Prodlužování vlasů

Toužíte po dlouhých vlasech, které oslní na první pohled, ale ať děláte, co děláte, delší zkrátka nenarostou? Naštěstí už dnes existuje možnost prodlužování vlasů, a to hned několika metodami. Tyto metody jsou k vašim vlastním vlasům šetrné, a vlasy díky nim nevyžadují složitou péči.

U nás prodlužujeme vlasy pomocí vlasových pásků a metodou Keratin. Před každým prodloužením si s klientkou sedneme a důkladně s ní probereme představy a přání. Zjistíme tak, jaká metoda pro ni bude vhodná, jak dlouhé vlasy chce mít a domluvíme datum a čas prodloužení. Ke každé ženě přistupujeme individuálně a dbáme na vzájemné porozumění.

Vstupní konzultace na prodlužování vlasů trvá přibližně 30 minut a zaplatíte za ni 500 Kč.


Metoda vlasové pásky

Metoda prodlužování vlasů pomocí vlasových pásků je v současné době nejoblíbenější a stále více žádaná. Není divu. Aplikace je rychlá a vlasy nejsou zatěžovány vysokými teplotami. Prodlužování probíhá aplikací oboustranných lepících pásek, díky kterým jsou spoje dokonale ploché a nejsou vidět ani když vlasy vyčesáváte do vysokých drdolů a účesů.

Používáme vlasové pásky vyrobené z pravých lidských vlasů a dbáme na tu nejlepší kvalitu. Výsledkem je naše radost z práce a radost našich klientek ze skvělých výsledků.

Prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek trvá od 60 minut výše a cena se pohybuje od 4000 Kč. Záleží vždy na požadované délce a hustotě vlasů a na celkové náročnosti aplikace.

Metoda Keratin

Druhou metodou, kterou vám nabídneme, je prodlužování vlasů keratinem. Technika je jednoduchá. Pomocí speciálních kleští se rozpustí zrníčko keratinu, načež se připevní prodloužený vlas na vlas klientky. Vlasy jsou při této metodě vystaveny vysoké teplotě, ale spoje mají velikost pouhého jednoho centimetru a jsou velmi odolné a pro klientky i pohodlné.

Prodlužování keratinem trvá minimálně 60 minut a cena začíná na 5000 Kč. Celková cena i doba aplikace závisí na délce a hustotě vlasů i na odstínu a kvalitě vlasů klientky.

Posuny prodloužených vlasů

Na tyto služby vyžadujeme zálohu předem ve výši 1.500 Kč, která Vám bude při službě odečtena. V případě, že se nedostavíte na službu, částka propadá.

Prodloužené vlasy je potřeba pravidelně ošetřovat a spoje posunovat. Cena i délka opět závisí na vybrané metodě, odstínu a délce vlasů.

Od vaší kštice snů vás dělí jen krátká konzultace.