Tannymax Brown

Pravidelným používáním solární kosmetiky dodáte Vaší pokožce maximální péči, můžete tak zlepšit kvalitu své pokožky, zejména zvýšíte a urychlíte opalovací efekt, protože aktivní látky obsažené v kosmetických přípravcích (zejména erythrulosa) zvyšuje tvorbu pigmentu a udržuje dlouhotrvající zlatavý nádech opálení. Solární kosmetika však neobsahuje žádné ochranné UV filtry!

 

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceník solární kosmetiky Obsah Cena v Kč
Exotic Intasity 125 ml 195,-
Exotic Intasity   15 ml 35,-
Fruity Intasity 125 ml 195,-
Fruity Intasity   15 ml 35,-
Super Black Bronzing 125 ml 220,-
Super Black Bronzing   15 ml 43,-

1_TB_ExoticIntansity125_papai2_TB_ExoticIntansity15

 

 

 

 

 

1_TB_FruityIntansity_125_broskev2_TB_FruityIntansity15

1_TB_BlackExtra1252_TB_BlackExtra15

 

 

 

 

 

Exotic Intasity

Mléko bsahuje výtažky z Aloe Vera, vitamíny a Melanin, který dodá Vaší pokožce tmavý odstín opálení. Opalovací mléko dodá Vaší pokožce osvěžující vůni Papayi.

Fruity Intasity

Mléko obsahuje výtažky z Aloe Vera, vitamíny a Melanin, který dodá Vaší pokožce tmavý odstín opálení. Opalovací mléko Vás přesvědčí svou broskvovou vůní.

Super Black Bronzing

Nová dimenze opalování pomocí již ověřených složek v krémech BROWN jako je melanin, Aloe Vera a vitamíny A,C a E. Tento krém navíc obsahuje bambucké máslo, kofein a extrakt z ořechu . Krém si oblíbíte díky jemně nasládlé vůni a překvapí Vás ještě hlubším opalovacím efektem a krásně vypadajícím opálením. Se samoopalovací složkou.