Trvalá

Trvalá zažila svůj velký boom v 80. letech minulého století. V dnešní době už ji moc kadeřníků nedělá, údajně proto, že ji nikdo nechce. A to je škoda, protože správně udělaná trvalá vám vlasy nezničí, pomůže dosáhnout většího objemu a zajímavého efektu. V dnešní době se již nedělá trvalá v podobě spousty drobných kudrlinek. Obrovským trendem je především účes cut wolf, což jsou sestříhané prameny s nedbalými vlnami. Vzhled působí zajímavě, má šmrnc a vyžaduje minimální úpravu. Ideální je pro ženy před dovolenou, které chtějí vypadat stále skvěle a nechtějí se přitom zdržovat úpravou víc, než je nutné.

Trvalá je sice stále velký zásah do struktury vlasů, ale naši kadeřníci ji umí udělat v různé intenzitě a na různé typy vlasů tak, aby účes dobře držel, a přitom vlasy nepoškodil. Důležitá je i následná péče o vlasy, se kterou vám poradíme. Trvalá je ideální pro ženy s tvrdými a nepoddajnými vlasy a též pro vlasy splihlé a bez objemu.

Trvalá je v dnešní době velkým trendem i pro muže, kteří chtějí bezúdržbový účes, a přitom mít styl.

Na trvalou chodí i mladí lidé ve věku od 13 let.

Ať už vás zaujala trvalá, nebo byste chtěli být styloví s účesem cut wolf, naši kadeřníci si poradí. V současnosti jsme jediný salon v Praze, který vám tuto úpravu udělá. Bereme své poslání vážně a chceme, aby od nás odcházeli klienti 100 % spokojení.

Cena na trvalou začíná na 1.000 Kč a opět závisí na délce a typu vlasů a náročnosti práce kadeřníků.

Takže trvalá? Znamenitá volba, stačí se jen rezervovat!