Prodlužování vlasů

Zahušťování vlasů

Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ – VSTUPNÍ KONZULTACE

Cena finální služby se odvíjí od náročnosti a je vhodná pouze pro ženy.

500 Kč / 30 minut (500 Kč bude odečteno z finální služby)


METODY PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Metoda KERATIN (od 60 min / od 5.000 Kč)
Cena je silně závislá na reálné hustotě, délce a odstínu Vaší kštice, dále na zvolené metodě aplikace vlasů. Cena se dále liší podle počtu aplikovaných pramenů (spojů).

Metoda VLASOVÉ PÁSKY (od 60 min / od 4.000 Kč)
Cena je silně závislá na reálné hustotě, délce a odstínu Vaší kštice, dále na zvolené metodě aplikace vlasů. Cena se dále liší podle počtu aplikovaných pramenů (spojů).


POSUNY PRODLOUŽENÝCH VLASŮ

Na tyto služby vyžadujeme zálohu předem ve výši 1.500 Kč, které Vám budou při službě započítány. V případě, že se nedostavíte na službu, částka propadá.

Metoda KERATIN (1 pramen / 55 Kč)
Posunutí keratinu zahrnuje: sundání pramenu, umytí a vyfoukání vlasů, odstranění starého keratinu a nanesení nového keratinu, nasazení pramenu.

Metoda VLASOVÉ PÁSKY (1 pramen / 50 Kč)
Posunutí vlasových pásků zahrnuje: sundání pásků, umytí a vyfoukání vlasů, odstranění lepidla, nanesení nového lepidla, nasazení vlasových pásků.

Zahušťování vlasů

Jsme jediní v Praze, co tuto technologii provádí!!!

Combline je unikátní systém techniky a extrémně šetrného pojiva, které nám umožňuje udělat spoje stylem HAIR TO HAIR. Díky spojům, které touto metodou vytváříme jsme schopni prodloužit a zahustit jakékoliv partie.

Můžeme tedy pomoci mužům, lidem s alopecií i těm, kteří v důsledků hormonální nerovnováhy přišli o hustotu vlasů. Je vhodná i pro ženy, které chtějí zkrátka luxusní prodloužení se spoji, které jsou komfortní a neviditelné.

Konzultace správného výběru vlasů, délky, zahušťování vlasů. Máme novou technologii (vlas na vlas), kdy dokážeme zahustit opravdu řídké vlasy po alopecii, při hormonální změně, kdy začnou více vypadávat vlasy....

Tato technologie pomůže i MUŽŮM, kteří mají řídké vlasy až plešatost!

Před a po zahuštění vlasů
Před a po zahuštění vlasů

(U žen se tato metoda kombinuje i s MIKROKERATINEM).

CENA OD 60 minut / od 3.000,- 
CENA ZA POSUN 55,-/  PRAMEN
Cena je silně závislá na reálné hustotě vlasů a délce vlasů.

Na tuto službu vyžadujeme zálohu předem ve výši 1.500 Kč, které Vám budou při službě započítány. V případě, že se nedostavíte na službu, částka propadá.